Biedrību “Rīgas Kuģis” un “Senās ostas fonds” mācību ekskursija “Rīgas salu tūre” ar vikingu kuģi “Indriķis” 2019. gada 12. oktobrī

Sestdien, 2019. gada 12. oktobrī, biedrības “Rīgas Kuģis”, “Senās ostas fonds” un vikingu kuģis “Indriķis” rīkoja mācību ekskursiju “Rīgas salu tūre”.
Turpinot iesākto tradīciju ar vikingu kuģi “Indriķis” pilnveidot burāšanas prasmes vikingu garā, biedrības “Rīgas Kuģis”, “Senās ostas fonds” un vikingu kuģis “Indriķis” rīkoja mācību ekskursiju “Rīgas salu tūre” no Daugavas apskatot Zaķusalu, Lucavsalu un Ķīpsalu. Burātāju komanda sekmīgi darbojās ar zēģelēšanas uzdevumiem, kurus veica latviešu un līvu jūras dziesmu un šantiju pavadībā, kuras iedziedājis Latvijas Universitātes vīru koris “Dziedonis” albumā “Jūras dziesmas”.

Tencinājums visiem klātesošajiem, kas nenobijās no rudenīgajiem laika apstākļiem, īpaši uz klāja esošajiem biedrības “Rīgas Kuģis” biedriem – vikingu kuģa “Indriķis” meistaram Jurim Zīlem, kurš pārliecinājās par “Indriķa” burāšanas spējām, un Helmutam Šembelim par ekskursijas organizēšanu.

Biedrības/sabiedriskā labuma organizācijas “Rīgas Kuģis” biedre
Ilze Stelpa